دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS520

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS520 یکی از محصولات پرکاربرد در بازار ایران است. این دستگاه به شما کمک می کند تا مدیریت بهتری در ارتباطات و تماس های مجموعه خود داشته باشید.
برای نصب سانترال دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS520 با ما تماس بگیرید .

تمامی مشخصات آن را در ادامه برای شما بررسی خواهیم کرد تا بتوانید با اگاهی کامل خرید خود را تکمیل کنید.دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS520 یکی از محصولات پرکاربرد در بازار ایران است. این دستگاه به شما کمک می کند تا مدیریت بهتری در ارتباطات و تماس های مجموعه خود داشته باشید. تمامی مشخصات آن را در ادامه برای شما بررسی خواهیم کرد تا بتوانید با اگاهی کامل خرید خود را تکمیل کنید.

نقد و بررسی محصول

پاناسونیک پس از طراحی و تولید دستگاه های مرکزی IP PBX، یک جعبه ارتقاء اختصاصی برای هر یک از آنها نیز ساخته است. یکی از این دستگاه ها جعبه ارتقای مرکزی KX-NS520 است که توسط نمایندگی مجاز محصولات ارتباطی پاناسونیک ایده آل گستر عرضه می شود. این جعبه توسعه مخصوص دستگاه مرکزی پاناسونیک مدل KX-NS500 می باشد. شرکت ها و سازمان هایی که از سیستم تلفن KX-NS500 استفاده می کنند باید از این جعبه ها برای توسعه و ارتقای سیستم ارتباطی خود استفاده کنند.
گاهی باید پرسنل جدیدی به شرکت اضافه شود و برای هر کدام خط تلفن و داخلی مجزا در نظر گرفته شود. اما با جعبه KX-NS520 هزینه های پرداختی شرکت ها برای توسعه امکانات ارتباطی کاهش می یابد. با خرید دستگاه ارتقاء KX-NS520 و قرار دادن کارت مرکزی پاناسونیک در مصارف مختلف، امکانات و امکانات زیادی را در بخش های ارتباطی کسب و کار خود ایجاد کنید.

ویژگی محصول

واحد مرکزی Panasonic KX-NS520 به عنوان یک کابین برای واحد مرکزی KX-NS500 استفاده می شود. من می توانم به هر جعبه مرکزی NS500 3 520 قفسه اضافه کنم. ظرفیت هر جعبه 520 به طور پیش فرض دارای 16 خط داخلی آنالوگ است و می توان کارت های سازگار را نیز به آن اضافه کرد.
امکاناتی مانند سیستم VoIP، ایجاد صف تماس و مدیریت آنها که در دستگاه سانترال NS500 قرار دارد نیز با افزودن کارت های تابلو در دستگاه NS520 قابل پیاده سازی است.

بررسی مشخصات محصول

- امکان اضافه کردن ۱۶ داخلی دیجیتال
- امکان اضافه کردن ۱۶ داخلی انالوگ
- امکان ارتقا خطوط به ۳۲
- امکان اضافه کردن ۸ خط داخلی
- دارای دو درگاه ورودی
- قابل اتصال به تلفن های بی سیم
- قابلیت نصب بر روی رک ۱۶ اینچ
- قابلیت نصب بر روی دیوار
- پیروی از پروتکل سیپ
- قابلیت نصب پیج خارجی
- قابلیت نصب موزیک جانبی
- پشتیبانی از کالر ایدی

تلفن های قابل استفاده در این دستگاه

وقتی از دستگاه های مرکزی استفاده می کنیم، گوشی هایی که این دستگاه ها می توانند پشتیبانی کنند نیز می توانند از اهمیت بالایی برخوردار باشند.
دستگاه مرکزی پاناسونیک NS520 از تمامی مدل های مختلف تلفن های آنالوگ، دیجیتال، هیبریدی و البته تلفن های شبکه پشتیبانی می کند.
بنابراین اگر قصد خرید و استفاده از سانترال پاناسونیک NS520 را به عنوان قفسه داخلی دارید و تابلو برق پاناسونیک NS500 را دارید می توانید از تمامی گوشی های ذکر شده در سازمان یا شرکت خود استفاده کنید.

اطلاعات تماس با ما
تلفن : 02191010136
موبایل : 09125433420 
آدرس : تهران ، خیابان پیروزی ، خیابان جعفر نژاد ، کوچه جهانشاهی ، پلاک 35

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت گسترش انفورماتیک پارس فیبر می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح