دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA100DBP

با ترکیب مزایای ارتباطات راه دور سنتی با مزایای فناوری IP معاصر، سیستم IP-PBX هیبریدی KX-TDA100D پاناسونیک KX-TDA100D طیف گسترده ای از قابلیت ها را برای بهینه سازی ارتباطات شرکت شما ارائه می دهد. راه‌حل‌هایی مانند Wireless Mobility به شما آزادی پاسخگویی به تماس‌های مهم را در زمانی که دور از میز خود هستید یا در حال حرکت در دفتر هستید، می‌دهد، در حالی که عملکردهای پیشرفته مرکز تماس، توزیع تماس‌ها، مدیریت تماس‌ها توسط نمایندگان و کنترل استفاده داخلی از سیستم تلفن، کارایی ارتباط را بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد به طور موثرتری به مشتریان خدمات رسانی کنید.
برای نصب سانترال دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA100DBP با ما تماس بگیرید .

سانترال پاناسونیک KX TDA100D نمونه کاملی از بهترین راه برای اطمینان از ارتباطات تجاری عالی است. با کنار هم قرار دادن ارتباطات از راه دور و فناوری IP مدرن، این امر باعث ایجاد یک دستگاه قابل برنامه ریزی می شود که می تواند متناسب با نیازهای تجاری خاص شما طراحی شود.
سانترال پاناسونیک KX TDA100D با شاسی و رابط مدولار مشکی است، شیک به نظر می رسد و با دکوراسیون دفتر کار شما ترکیب می شود. این سیستم تلفن تجاری با پسوند دارای ابعاد 390*334*270 میلی متر و دارای یک محفظه عقب می باشد. دارای 64 گره IP FCCS و همین تعداد گره IP CCIS است. می توانید از گزینه های زیر لذت ببرید - شماره گیری مجدد، انتقال تماس، مزاحم نشوید. دارای SIP Trunk نقطه به نقطه و چند نقطه است و می توان آن را روی دسکتاپ نصب کرد.
سانترال پاناسونیک KX TDA100D را می توان برای عملکردهای مختلفی استفاده کرد. می توان از آن برای تماس مستقیم، انتقال تماس، توزیع کننده تماس و عملکردهای مرتبط استفاده کرد. این سیستم سانترال به سهولت کار مسئول پذیرش یا مدیر کمک می کند و به ایجاد یک شبکه ارتباطی راحت در بین همه کارمندان کمک می کند.
این سیستم با حذف نویز ارائه می شود، می تواند برنامه ریزی شود تا به طور همزمان روی شماره تلفن همراه تلفن میز زنگ بزند و همراه با گوشی های بادوام، ضد خش و پاشش آب عرضه می شود! علاوه بر این، CPU را به عنوان یک دستگاه مستقل مدیریت می کند، زیرا موقعیت های قطع برق را مدیریت می کند.

ویژگی های ایمنی

این یک نمونه واقعی از اختراع است زیرا زمانی که سیستم دارای IP شما خراب به نظر می رسد، همچنان می تواند به انتقال نرم و برنامه ریزی شده به VoIP کمک کند که اجازه می دهد ارتباطات صوتی و داده ها هماهنگ باشد.

اطلاعات تماس با ما
تلفن : 02191010136
موبایل : 09125433420 
آدرس : تهران ، خیابان پیروزی ، خیابان جعفر نژاد ، کوچه جهانشاهی ، پلاک 35

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت گسترش انفورماتیک پارس فیبر می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح