دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE200

نسل جدیدی از مبادلات تلفن دیجیتال هستند که از اصل سوئیچینگ بسته IP برای اتصال استفاده می کنند. در تمام مشخصات آنها از نظر پورت های فیزیکی، آنها شبیه به مدل کمی قبلی Panasonic KX-TDA200 هستند. همه انواع بردهای KX-TDA200 برای KX-TDE200 نیز مناسب هستند. حداکثر ظرفیت KX-TDE200 تا 128 پورت ترانک، حداکثر 256 پورت داخلی (که تا 128 پورت آنالوگ می باشد. هنگام استفاده از بیش از 128 پورت داخلی در سیستم، لازم است منبع تغذیه را تغییر دهید.)
برای نصب سانترال دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE200 با ما تماس بگیرید .
به طور جداگانه، لازم به ذکر است که علاوه بر کارت های IP قدیمی (مورد استفاده در سیستم های KX-TDA)، سانترال های تلفن سری KX-TDE می توانند از کارت های دروازه IP جدید استفاده کنند که به عنوان برد بر روی برد پردازنده نصب می شوند. دروازه های جدید بر خلاف گیت وی های قدیمی، از نظر پشتیبانی از کانال های ترانک و کانال های ظرفیت سانترال داخلی، جهانی هستند. دروازه های جدید، برخلاف گیت وی های قدیمی، علاوه بر H.323 و MGCP، از پروتکل SIP نیز پشتیبانی می کنند که دانستن این موضوع خالی از لطف نخواهد بود.
همچنین شایان ذکر است که این برد به صورت استاندارد دارای پست صوتی 2 کاناله (از پیش نصب شده روی برد پردازنده) است. 
برای مدیریت از راه دور یک PBX از طریق شبکه های IP و استفاده از برنامه های کاربردی CTI، دیگر نیازی به خرید یک برد جداگانه ندارید. عملکرد برد قدیمی برای برنامه های CTI در پردازنده مدل جدید پیاده سازی شده است. 
برای جابجایی به یک مدل جدید PBX از سری KX-TDA  فقط باید یک برد پردازنده جدید خریداری کنید و پردازنده قدیمی خود را با یک پردازنده جدید جایگزین کنید. تمام تنظیمات PBX را می توان برای مدل جدید تبدیل کرد (برای انجام این کار، از یک متخصص دعوت کنید. اقدامات مستقل روی فایل تنظیمات می تواند منجر به از دست دادن اطلاعات شود.)
 

امکانات و مشخصات

پورت های هیبریدی در سانترال پاناسونیک KX-TDE200
ویژگی ترکیبی پورت های داخلی سانترال Panasonic KX-TDE200 به این معنی است که می توانید هر تلفنی را به آنها متصل کنید. یک تلفن سیستم دیجیتال یا آنالوگ یا یک تلفن معمولی. یکی دیگر از ویژگی‌های راحت‌تر درگاه‌های هیبریدی در سانترال پاناسونیک KX-TDE200  امکان اتصال همزمان سه تلفن مستقل به یک درگاه داخلی است. به این صورت که دو تلفن سیستم دیجیتال از سری جدید 76 و یک تلفن آنالوگ. این ویژگیD-XDP  نام دارد و مزیت منحصر به فرد سیستم هایKX-TDE  است. بنابراین، هر زمان که یک تلفن دیجیتال متصل می شود، پورت های داخلی اضافی در سیستم ظاهر می شود که به شما امکان می دهد بدون هزینه تجهیزات اضافی، ظرفیت را افزایش دهید.
قابلیت های شبکه Panasonic KX-TDE200 
سانترال سری پاناسونیک KX-TDE  نه تنها از طریق آنالوگ، بلکه از طریق خطوط ترانکینگ دیجیتال با پروتکل های ISDN PRI (EDSS-1 و QSIG)، ISDN BRI، VoIP، R2 MFC/DTMF/Pulse به شبکه های تلفن متصل می شود. اگر سازمانی دارای یک دفتر اصلی و چندین شعبه (از جمله در شهرهای مختلف) باشد و مکالمات تلفنی فشرده ای بین شعب وجود داشته باشد، برای کاهش هزینه ها بهتر است خطوط ارتباطی اختصاصی را اجاره کرده و یک شبکه تلفن خصوصی سازماندهی کنید. سانترال سری KX-TDE پاناسونیک نه تنها در شعب، بلکه در دفتر مرکزی نیز قابل نصب است، زیرا می تواند یک "استاد" در شبکه های ISDN  باشد. مدیر شبکه می تواند سیستم ها را در شعب از دفتر مرکزی، از طریق شبکه ISDN  یا از طریق اینترنت مدیریت کند. در چارچوب یک شبکه تلفن خصوصی، سازماندهی تماس های کنفرانسی با طیف گسترده ای از شرکت کنندگان راحت است. برای این منظور سانترال پاناسونیک KX-TDA200 دارای یک کنفرانس 30 نفره می باشد.
بررسی IP سانترال پاناسونیک KX-TDE200
یک دروازه IP به شما امکان می دهد گفتار و داده ها را از طریق اینترنت منتقل کنید و آنها را به بسته ها تبدیل کنید. این به شما این امکان را می دهد که به دلیل استفاده منطقی تر از ظرفیت خطوط ارتباطی، هزینه تماس های طولانی مدت را کاهش دهید. کارت های دروازه IP برای سری سانترالKX-TDE همانطور که در بالا ذکر شد، در دو تغییر 16 و 64 کانال موجود هستند. 
ارتباطات میکروسلولی  Panasonic KX-TDE200 
بر اساس تحقیقاتی که در ارتباط با این محصول انجام شد، باید بگوییم سانترال پاناسونیک KX-TDE200 می توانید یک سیستم ارتباطی میکروسلولی با استاندارد دیجیتالDECT  بسازید. نوع جدیدی از ایستگاه پایه برای سانترال پاناسونیک KX-TDE200  ساخته شده است که می تواند به پورت دیجیتال داخلی (مانند تلفن سیستم) متصل شود. این به شما امکان می دهد تا هزینه یک سیستم میکروسلولی را به میزان قابل توجهی کاهش دهید و یک شکاف در واحد پایه آزاد کنید.
برنامه های کاربردی تلفن کامپیوتر KX-TDE200
تلفیق قابلیت های سیستم های تلفن و کامپیوتر با استفاده از نرم افزارهای ویژه (برنامه های کاربردی CTI) با هدف ارتقای کیفیت خدمات تماس می باشد. هنگامی که تماسی می رسد، شماره تماس گیرنده را می توان تعیین کرد (با شناسه تماس گیرنده برای خطوط آنالوگ، یا ISDN CLIP برای خطوط دیجیتال)، و اطلاعات مربوط به آن بر روی مانیتور رایانه ظاهر می شود (از دایرکتوری MS Outlook، از پایگاه داده یا از اینترنت). می توانید مکالمه را روی هارد دیسک کامپیوتر خود ضبط کنید و سپس آن را از طریق ایمیل ارسال کنید. همچنین می توانید از رایانه خود به عنوان یک منشی تلفن هوشمند استفاده کنید که قادر است احوالپرسی های مختلف را برای تماس گیرندگان مختلف پخش کند، پیام ها را روی هارد دیسک خود ضبط کند و سپس آنها را به تلفن همراه یا ایمیل خود ارسال کند.
می توانید رایانه خود را از طریق یک شبکه محلی اترنت به سیستم تلفن متصل کنید.
بررسی اطلاعات خلاصه KX-TDE200
کارت IP Trunk
هزینه مشترک IP داخلی
پست صوتی (2 کانال)
مدیریت از راه دور و هیئت ادغام CTI
کارت گسترش حافظه برای پشتیبانی از کنفرانس چند حزبی. 
از تمام ویژگی های KX-TDA200 بدون استثنا پشتیبانی می کند
حداکثر ظرفیت سیستم: تا 128 خط خارجی، حداکثر 256 خط داخلی، 128 مشترک تلفن همراه
حداکثر 32 خط IP خارجی (از طریق پروتکل SIP)
حداکثر 96 IP Trunk (از طریق پروتکل H.323)
حداکثر 64 تلفن سیستم IP
حداکثر 128 تلفن SIP شخص ثالث
پشتیبانی از ترانک های SIP (از طریق پروتکل های RFC3261، 3262، 3264، 3311، 4028)
پست صوتی پایه داخلی (2 کانال)
حافظه داخلی زیاد
سیستم یکپارچه ثبت و ضبط مکالمات PBX (SMDR) در شبکه
ارسال فکس از طریق شبکه IP (پشتیبانی از پروتکل T 38)
سازگار با گوشی های جدید سیستم IP و کنسول های سری NT300
سازگار با ایستگاه پایه 8 کاناله DECT جدید
امکان مدیریت از راه دور و به روز رسانی چندین سانترال در شبکه.
اصول برنامه نویسی مشابه KX-TDA
پشتیبانی از کنفرانس چند حزبی
سازگاری کامل با سانترال سری KX-TDA
کار با بسته CTI از برنامه های دستیار تلفن 
اطلاعات تماس با ما
تلفن : 02191010136
موبایل : 09125433420 
آدرس : تهران ، خیابان پیروزی ، خیابان جعفر نژاد ، کوچه جهانشاهی ، پلاک 35

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت گسترش انفورماتیک پارس فیبر می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح