دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NCP1000

مرکز تماس سری KX-NCP/TDE پاناسونیک بدون در نظر گرفتن کوچکی و بزرگی شرکت،انعطاف پذیری بالایی دارد و پاسخگوی نیاز تمامی مشتریان بوده و با مزایای زیر باعث افزایش بهره وری کارکنان،ارتقای ارتباطات و سطح می شود.
برای نصب سانترال دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NCP1000 با ما تماس بگیرید .

رضایت مشتری را جلب می کند و به تیم کمک می کند. فروشندگان کار معمول خود را انجام می دهند. سانترال های سری KX-NCP و KX-TDE پاناسونیک با امکانات ارتباطی متنوع،نرم افزارهای داخلی و امکان انتخاب پایانه های ثابت،موبایل و IP با صفحه نمایش لمسی،راهکارهای یکپارچه ای را برای رفع نیازهای امروز و آینده شرکت ها با آن ارائه می کنند. یک یا چند شعبه در مکان های مختلف ارائه کرده است. از آنجایی که این سیستم از شبکه IP پشتیبانی می کند،قادر است با توجه به رشد شرکت ها،محیط ارتباطی را به صورت کاملاًمنعطف گسترش دهد.

نقد و بررسی کامل

KX-NS1000 پاناسونیک یک پلت فرم ارتباطی شبکه ای است که به اندازه کافی برای مشاغل کوچک،متوسط و حتی مراکز تجاری با 1000 کارمند مقیاس پذیر است.
این سانترال پیشرفته ترین راه حل ارتباطات IP با ویژگی هایی است که کسب و کار شما را یک قدم جلوتر از رقبا نگه می دارد و ارتباطات یکپارچه را به سطح جدیدی می رساند.

مزیت های دستگاه

قابلیت گسترش
سانترال KX-NS1000 مقیاس پذیر است و به شما امکان می دهد از 10 تا 8000 داخلی در 16 مکان مختلف کار کنید. برخی از ویژگی های ارتقای دستگاه مرکزی NS1000 عبارتند از: گسترش داخلی تا 640 پورت در یک سیستم،گسترش داخلی تا 1000 پورت در حداکثر 16 مرکز،گسترش داخلی تا 8000 پورت در حداکثر 16 مرکز از طریق H. .323 یا QSIG.
حفظ تجهیزات قبلی
کاربران سیستم های قبلی پاناسونیک می توانند با مهاجرت به سیستم شبکه KX-NS1000 از تجهیزات و دستگاه های قبلی استفاده کنند. کاربران KX-NCP، KX-TDE و KX-TDA می توانند به راحتی سیستم خود را به دروازه ای تبدیل کنند که اجزای آنالوگ و دیجیتال موجود از جمله گوشی ها را به KX-NS1000 متصل می کند.
مناسب برای نیاز های تجاری
سانترال KX-NS1000 بر اساس پروتکل Open Session Initiation Protocol (SIP) طراحی شده است که به شما امکان می دهد به دستگاه های دیگر مانند Cisco، Elastic،Yelinkو غیره و همچنین سایر تلفن های سانترال متصل شوید. از مارک ها روی آن استفاده کنید.

بررسی مشخصات دستگاه

حداکثر خط شهری (ترانک) : 128
ترانک (کارت شهری فیزیکی) : 64
ترانک (کارت شهری مجازی) : 64
ترانک با H.323 پروتکل : 32
ترانک با SIP پروتکل : 64
حداکثر تعداد داخلی  : 172
داخلی (کارت داخلی فیزیکی)  : 44
داخلی (کارت داخلی مجازی)  : 128
IP و Softphone  داخلی : 128
SIP داخلی : 128
توزیع تماس ها به صورت یکنواخت
تعریف زنگ خوری گروهی
قابلیت صف با شنیدن پیام انتظار
اولویت بندی برای تماس های VIP
مانیتورینگ تماس های در صف توسط سوپروایزر و امکان گزارشگیری از آن
قابلیت ادغام با CRM های سازگار با TAPI
تعریف Hot Desking
انتقال به Voice Mail
امکان Log-in/Log-out کاربران
کنترل Log-in/Log-out کاربران توسط سوپروایزر

 

اطلاعات تماس با ما
تلفن : 02191010136
موبایل : 09125433420 
آدرس : تهران ، خیابان پیروزی ، خیابان جعفر نژاد ، کوچه جهانشاهی ، پلاک 35

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت گسترش انفورماتیک پارس فیبر می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح