دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NCP500

دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NCP500 دستگاه سانترال پاناسونیک یک راه حل ارتباطی پیشرفته است که برای کسب و کارها طراحی شده است تا با بهبود و ساده سازی ارتباطات اداری از طریق برنامه ها، به ارتباطات یکپارچه دست یابند.
برای نصب سانترال دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NCP500 با ما تماس بگیرید .

سانترال های سری KX-NCP و KX-TDE پاناسونیک با امکانات ارتباطی متنوع، نرم افزارهای داخلی و امکان انتخاب پایانه های ثابت، موبایل و IP با صفحه نمایش لمسی، راهکارهای یکپارچه ای را برای رفع نیازهای امروز و آینده شرکت ها با آن ارائه می کنند. یک یا چند شعبه در مکان های مختلف ارائه کرده است.
از آنجایی که این سیستم از شبکه IP پشتیبانی می کند، قادر است با توجه به رشد شرکت ها، محیط ارتباطی را به صورت کاملاً منعطف گسترش دهد.

مشخصات فنی Panasonic KX-NCP500 PBX Device دستگاه سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک با قابلیت پاسخگویی خودکار
حداکثر خط شهری (ترانک) : 128
(کارت شهری فیزیکی) : 64
(کارت شهری مجازی) : 64
با H.323 پروتکل : 32
ترانک با SIP پروتکل : 64
حداکثر تعداد داخلی  : 172
داخلی (کارت داخلی فیزیکی)  : 44
داخلی (کارت داخلی مجازی)  : 128
IP و Softphone  داخلی : 128
SIP داخلی : 128
توزیع تماس ها به صورت یکنواخت
تعریف زنگ خوری گروهی
قابلیت صف با شنیدن پیام انتظار
اولویت بندی برای تماس های VIP
تعریف Hot Desking
انتقال به Voice Mail
امکان Log-in/Log-out کاربران
کنترل Log-in/Log-out کاربران توسط سوپروایزر
مانیتورینگ تماس های در صف توسط سوپروایزر و امکان گزارشگیری از آن
قابلیت ادغام با CRM های سازگار با TAPI

نقد و بررسی محصول

سیستم مرکزی پاناسونیکKX-NCP500 با انواع امکانات ارتباطی، نرم افزارهای داخلی و امکان انتخاب پایانه های ثابت، سیار و حتیIP با صفحه نمایش لمسی، توانسته است راه حل هاییکپارچه برای رفع نیازهای فعلی و آتی شرکت ها و سازمان ها ارائه دهد. . چندین شعبه در جاهای مختلف ارائه کرد.
با توجه به پشتیبانی این سیستم از شبکه IP می توان محیط ارتباطی کاملاً منعطف را با توجه به رشد شرکت یا سازمان گسترش داد و به همین دلیل ارتباط بین دفاتر شرکت یا سازمان در نقاط مختلف آسانتر می شود. با استفاده از تکنولوژیH.323.
در این نوع سیستم می توانید گوشی های مورد نظر خود را انتخاب کنید زیرا این سیستم از تلفن های IP با نمایشگر LCD لمسی، گوشی های دیجیتال، SIP، DECT و مجموعه ای از گوشی های استاندارد با فکس پشتیبانی می کند.
سیستم مرکزی پاناسونیک مدل KX-NCP500 با ارائه خدمات راه حل بی سیم برای سی کسب و کار باعث افزایش دسترسی کاربران و ارائه خدمات به خدمات می شود که این امر رضایت مشتریان را نیز افزایش می دهد.
تابلو برق KX-NCP500 دارای قابلیت DID می باشد . یعنی می توانید افزونه ها را به یک شماره موبایل خاص متصل کرده و به گونه ای برنامه ریزی کنید که در مواقعی که در محل کار نیستید، سیستم به طور خودکار تماس ها را به تلفن همراه یا داخلی و گوشی شما منتقل کند. همراه شما در همان زمان تماس خواهد گرفت.
این بدان معنی است که اگر تلفن همراه شما خاموش یا دور از دسترس باشد، سیستم می تواند به طور خودکار به تماس ها پاسخ دهد و پیام ها را از طریق پست صوتی ذخیره کند.

نوع کارکرد دستگاه

سیستم مرکزی پاناسونیک KX-NCP500 با ارائه راهکار DECT امکان ایجاد اتاق کار سیار را برای کارکنان فراهم کرده است. شما کارمندان را قادر کرده اید که حتی زمانی که در دفتر خود نیستند به تماس ها پاسخ دهند، فقط با تعریف کارمندان در تلفن های DECT.
همچنین این سامانه قابلیت برقراری کنفرانس تلفنی را نیز دارد.
در کنفرانس های یک طرفه تا 32 گوشی DECT و در کنفرانس های دو طرفه تا 8 گوشی DECT می توان برای اشتراک گذاری اطلاعات استفاده کرد.

سخن پایانی

سیستم مرکزی Panasonic KX-NCP500 دارای قابلیت مرکز تماس با انعطاف پذیری بالایی است. که با ارائه خدمات متنوع می تواند تمامی نیازهای مشتریان را برآورده سازد. و باعث افزایش بهره وری کارکنان و بهبود ارتباطات و رضایت مشتری می شود.
این خدمات عبارتند از یکنواختی توزیع تماس، زنگ گروه، ایجاد صف با گوش دادن به پیام انتظار، اولویت بندی تماس های VOIP، پاسخگویی خودکار، پست صوتی، دفتر مرکزی، ورود/خروج کاربر، نظارت بر تماس ها. و گزارش تماس و ادغام با CRMهای سازگار با TAPI.

اطلاعات تماس با ما
تلفن : 02191010136
موبایل : 09125433420 
آدرس : تهران ، خیابان پیروزی ، خیابان جعفر نژاد ، کوچه جهانشاهی ، پلاک 35

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت گسترش انفورماتیک پارس فیبر می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح