دستگاه اپراتور گویا پاناسونیک TVM200

پاناسونیک پس از تولید و عرضه دستگاه KX-TVM50 که قابلیت پاسخگویی به 6 تماس همزمان برای استفاده در محیط های کوچک را دارد، تصمیم گرفت سیستمی با قدرت مدیریتی بالا به کاربران خود ارائه دهد و خروجی آن دستگاه KX-TVM200 بود. با قابلیت پاسخگویی به 24 تماس به صورت همزمان (با نصب کارت ارتقاء KX-TVM204) بهترین راه حل برای مدیریت و کنترل تماس های سازمانی می باشد. در حالی که حداکثر زمان ضبط پیام برای این افراد و مشترکین در محصول مدل قبلی 4 ساعت بود که برای محیط هایی با حداکثر 64 کاربر مناسب بود، این مدت در مدل KX-TVM200 تا 1 ساعت می باشد. ارسال حداکثر 1000 پیام به 1024 مشترک یک پیشرفت بسیار مهم و بزرگ است. زیرا حداکثر می توان 1024 کاربر را به دستگاه معرفی کرد و در صورت عدم پاسخگویی به تلفن می توان به تماس گیرنده این فرصت را داد تا پیام خود را ضبط کند.
برای نصب سانترال دستگاه اپراتور گویا پاناسونیک TVM200 با ما تماس بگیرید .

قابلیت تعریف صف انتظار، تعریف جعبه صوتی شخصی و همراهی تماس‌گیرنده تا آخرین لحظه یکی از ویژگی‌های کلیدی KX-TVM200 است و یکی از برجسته‌ترین آنها صف انتظار است که به کاربران این امکان را می‌دهد. امکان مدیریت و یکپارچه سازی تماس ها، تعریف تعداد نامحدود صف انتظار، تنظیم زمان شرکت یا توضیحات پخش و پخش موسیقی بر اساس آن از بهترین ویژگی های این سیستم است که تماس گیرنده را در زمان انتظار تنها نمی گذارد.
وجود بلندگوی تلفن KX-TVM200 در کنار هاب به کاربران امکان استفاده بهتر از فضای داخلی دستگاه را می دهد، زیرا این دستگاه با کابل تلفن معمولی به هاب تلفن متصل می شود و به سیستم کمک می کند تا از فضای آزاد شده استفاده کند. حذف برد آرایه) برای بهینه سازی استفاده و گسترش خطوط شهری یا خانه. پردازنده صوتی KX-TVM200 برای توسعه محیط ها یا محیط های پیشرفته برای پاسخگویی به تماس ها در محیط خود 24/7 بدون نگرانی مناسب است.

اطلاعات تماس با ما
تلفن : 02191010136
موبایل : 09125433420 
آدرس : تهران ، خیابان پیروزی ، خیابان جعفر نژاد ، کوچه جهانشاهی ، پلاک 35

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت گسترش انفورماتیک پارس فیبر می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح