دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TES824

سیستم سوئیچ همگرا پیشرفته KX-TES824 یک سیستم تلفنی مناسب برای خانه و محل کار است. KX-TES824 از 3 خط خارجی و 8 پسوند داخلی پشتیبانی می کند، اگر کارت های اختیاری اضافه شوند، سیستم اصلی را می توان به راحتی به 8 خط خارجی و 24 داخلی برای رفع نیازهای توسعه پشتیبانی کرد.
برای نصب سانترال دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TES824 با ما تماس بگیرید .

سیستم KX-TES824 می تواند نیازهای مکالمه ای را برای مشتریانی که از بودجه بیشتر برخوردار هستند، برآورده کند. این سیستم می تواند به انواع دستگاه های ارتباطی مانند تلفن های بی سیم، منشی تلفنی، مودم های کامپیوتری، دستگاه های کارت اعتباری، دستگاه های فکس و سایر دستگاه های ارتباطی که می توانند به تلفن های سنتی متصل شوند، متصل شود. برای آشنایی هرچه بیش تر درباره این محصول، تا انتهای مقاله با ما همراه بمانید و مطالب را مورد بررسی خود قرار دهید.

بررسی عملکرد صوتی برای بهبود کارایی دستگاه سانترال

- راهنمای صوتی/ تابلوی سه سطح اتوماتیک
این سیستم عملکرد DISA را ارائه می دهد که به تماس گیرندگان خارجی اجازه می دهد تا پرسنل تابلو را دور بزنند و شماره داخلی را مستقیماً شماره گیری کنند. پرسنل تابلو و مدیر سیستم می توانند یک سلام خودکار (3 سطح) را ضبط کنند تا تماس گیرنده را به سمت داخلی صحیح هدایت کند.
به عنوان مثال: "برای بخش تجاری، لطفا 1، برای بخش خدمات، لطفا 2 را فشار دهید." " (طبقه اول)، "سوئیچ پرسنل لطفا 2 را فشار دهید. " (طبقه دوم)، "آقای الف، لطفا 1 را فشار دهید" (طبقه سوم).
تماس‌گیرنده همچنین می‌تواند مستقیماً با یک داخلی یا یک گروه داخلی (مانند بخش فروش) تماس بگیرد یا حتی از یک رمز عبور برای انتقال به یک خط خارجی استفاده کند. هنگامی که سیستم سیگنال ارسال فکس را از DISA دریافت می کند، سیستم به طور خودکار تعیین می کند که بدون نیاز به خط فکس خاص به داخلی فکس تعیین شده متصل شود.
تمام تلفن های گروه به طور همزمان زنگ می خورند و هر یک از اعضای گروه می تواند پاسخ دهد
- پیام صوتی داخلی Bv
شما می توانید از کارایی و راحتی پیام های صوتی بدون نیاز به تجهیزات پست صوتی اضافی لذت ببرید. کارت پیام صوتی اختیاری تضمین می کند که دیگر تماس ها یا پیام های مهم مشتریان یا همکاران را از دست نخواهید داد. می توانید احوالپرسی های انحصاری شخصی را ضبط کنید که قابل پخش است. هنگامی که نمی توانید به تلفن پاسخ دهید، به تماس گیرنده می گویید که مستقیماً برای پست صوتی خود پیام بگذارید، بنابراین لازم نیست پیام های خصوصی را در مرکز تماس و گروه کاری یادداشت کنید، می توانید از فضای پیام مشترک استفاده کنید کارکنان تابلو یا مدیر سیستم می توانند در هر زمانی به پیام ها گوش دهند.
توصیه می شود از آن در زمان استراحت و تعطیلات استفاده کنید. دقت داشته باشید که به کارت پاسخگویی صوتی اختیاری نیاز دارد.
- شناسه  تماس گیرنده برای تلفن های مستقل و دارای ویژگی
این سیستم از عملکرد شناسه تماس گیرنده پشتیبانی می کند و به کاربران این امکان را می دهد تا شماره تلفن تماس گیرنده را روی شناسه تماس گیرنده به تنهایی یا تلفن ویژگی نمایشگر ببینند. از ویژگی تلفن نمایشگر می توان برای مشاهده آخرین 20 رکورد آخرین شناسه تماس گیرنده استفاده کرد و سیستم دارای 300 عدد است. تماس ها ضبط تماس عمومی پاسخگویی به تماس ها را برای شما آسان تر می کند. دقت داشته باشید که به کارت عملکرد اختیاری نیاز است.
- یکپارچه سازی سیستم پردازش صدا(vps)
KX-TES824 علاوه بر عملکرد داخلی شماره گیری مستقیم یک طرفه (DISA) و عملکرد صندوق پستی ساده اختیاری،می تواند با سیستم پردازش صدای پاناسونیک KX-TVM50 ادغام شود تا حلقه های صوتی دو طرفه را ارائه دهد. علاوه بر عملکرد سانترال خودکار، علاوه بر این، خدمات کامل پست صوتی را برای هر داخلی ارائه می دهد. مانند ضبط دو طرفه، نظارت بر پیام، ضبط و انتقال محتوای تماس و احوالپرسی های مختلف با توجه به شماره های مختلف شناسه تماس گیرنده قابل پخش است.

توابع گسترش ساده و انعطاف پذیر

پاناسونیک کارت های توسعه اختیاری را ارائه می دهد تا گزینه های توسعه انعطاف پذیرتری را در اختیار شما قرار دهد. با افزودن یک کارت توسعه، می توانید از 3 خط خارجی / 8 خط داخلی به 8 خط خارجی / 24 خط داخلی در پاسخ به تغییرات در نیازهای خود در هر زمان گسترش دهید. این امر به میزان زیادی در هزینه جایگزینی سیستم های ارتباطی به دلیل گسترش تجارت در آینده صرفه جویی می کند.

پردازش تماس ورودی با کارایی بالا

- توزیع میانگین ترافیک UCD
- تابع پیگیری تماس های دریافتی
- (مشغول / بدون پاسخ / دنبال کردن / دنبال کردن خط خارج)
- جلوگیری از از دست دادن تماس های تجاری مهم
- حالت سرویس استراحت روز/شب
- عملکردهای ایستگاه درب، قفل درب و زنگ درب
- تماس های اضطراری
- مذاکرات پنج جانبه
- نظارت بر فضای داخلی
- گروه پسوند/8 گروه
- انتخاب حالت زنگ
- در انتظار پیام

مدیریت صرفه جویی در هزینه

- قابلیت‌های صورت‌حساب دقیق (SMDR: ضبط جزئیات پیام ایستگاه)
این سیستم می تواند اطلاعات تماس مانند تاریخ، ساعت، شماره داخلی، شماره تماس، زمان تماس و غیره را ضبط و چاپ کند. اطلاعات SMDR می تواند به شما در مدیریت هزینه های تلفن راه دور، بهره وری پرسنل و استفاده از سیستم تلفن کمک کند.
- ورودی حساب (انتخاب/اجبار/تأیید)
عملکرد مدیریت حساب می تواند سوابق تماس های خارجی شخصی را شناسایی کرده و آنها را در گزارش چاپ کند و به طور موثر هزینه های تماس را کنترل کند. زیرا کاربران باید یک شماره حساب معتبر وارد کنند تا به طور موقت محدودیت های شماره گیری را قبل از برقراری تماس از راه دور لغو کنند. مدیریت حساب به شما این امکان را می دهد که هزینه های تلفن خود را کارآمدتر مدیریت کنید.
- محدودیت شماره گیری
این سیستم می تواند افزونه ها را از طریق تنظیمات محدود کند. در حالت های مختلف خدمات (روز / شب / استراحت ناهار). سطوح مختلف شماره گیری برای کنترل موثر هزینه های تماس و استفاده از راه دور وجود دارد.
- قفل الكترونيكي پسوند
قفل برنامه افزودنی از تماس افراد غیرمجاز با داخلی شما جلوگیری می کند. وقتی برنامه افزودنی قفل است، کاربران باید رمز عبوری را که تنظیم کرده‌اید وارد کنند تا بتوانند تماس‌های خارجی برقرار کنند. پرسنل و مدیران سوئیچ‌بورد همچنین می‌توانند از تکرارکننده DSS برای کنترل عملکرد قفل/باز کردن هر برنامه افزودنی استفاده کنند. هتل های کوچک نیز می توانند از این عملکرد هنگام ورود و خروج مهمانان استفاده کنند.
- محدودیت زمانی تماس
این سیستم می‌تواند زمان تماس برای تماس‌های خارجی را بر اساس تنظیمات سطح سرویس برنامه افزودنی محدود کند. پس از تنظیم، سیستم پس از مدت زمان محدودی به طور خودکار قطع می شود و 15 ثانیه قبل از قطع شدن با یک بوق به هر دو طرف هشدار می دهد.
 تنظیم برنامه ساده و نگهداری سیستم:
- تنظیمات و نگهداری شخصی
"با نرم افزار Panasonic KX-TE System Maintenance،راه اندازی و نگهداری سیستم آسان تر از همیشه است. فقط از طریق رابط USB یا RS-232 داخلی کامپیوتر، می توانید از رابط گرافیکی نرم افزار برای انجام تمام تنظیمات و نگهداری استفاده کنید.
مدیران سیستم حتی می توانند از راه دور به مودم داخلی سیستم متصل شوند تا تنظیمات نگهداری از راه دور را انجام دهند. البته می‌توانید از تنظیمات گوشی آشنای خود نیز استفاده کنید. "
- رابط باتری پشتیبان (ساخته شده)
«این سیستم مجهز به رابط داخلی باتری است که می تواند عملکرد کامل سیستم را حتی در صورت قطع برق برای شما فراهم کند.به کابل اتصال اختیاری نیاز دارد.

اطلاعات تماس با ما
تلفن : 02191010136
موبایل : 09125433420 
آدرس : تهران ، خیابان پیروزی ، خیابان جعفر نژاد ، کوچه جهانشاهی ، پلاک 35

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت گسترش انفورماتیک پارس فیبر می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح