دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TEM824

سیستم هیبریدی پیشرفته Panasonic KX-TEM824 می تواند نیازهای تجاری و شخصی شما را پشتیبانی کند. این سیستم از 6 خط خارجی (CO) و 16 داخلی پشتیبانی می کند. با کارت های اختیاری، می توانید به راحتی ظرفیت سیستم خود را تا 8 خط خارجی (CO) و 24 برنامه داخلی (که 8 مورد آن فقط از SLT (تلفن های آنالوگ) پشتیبانی می کنند، افزایش دهید.
برای نصب سانترال دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TEM824 با ما تماس بگیرید .

سیستم سانترال پاناسونیک KX-TEM 824 با مجموعه ای از ویژگی های پیچیده ارائه می شود تا بیشترین کاربران را راضی کند.  این امکان را به شما می دهد تا انواع دستگاه های ارتباطی مانند تلفن های بی سیم، منشی تلفنی، مودم های رایانه، تأیید کننده کارت اعتباری، دستگاه های فکس و هر دستگاه دیگری که با خطوط تلفن معمولی کار می کند را به هم وصل کنید.
سیستم Panasonic KX-TEM 824 pbxانعطاف پذیری بی سابقه و گسترش ساده با کارت های اختیاری را به شما ارائه می دهد. با افزودن چنین کارت هایی، می توانید سیستم را از 3 CO / 8 افزونه به 8 CO / 24 افزونه گسترش دهید تا نیازهای در حال تغییر خود را برآورده کنید. نه برنامه نویسی اضافی و نه سیم کشی مجدد پرهزینه مورد نیاز نیست.

مدیریت تماس موثر

UCD (توزیع تماس یکنواخت) با پیام تصویر شرکت را بهبود می‌بخشد. تماس‌های تجاری مهم از دست داده نمی‌شوند. بار اپراتور را به اشتراک می‌گذارد. برای رسیدگی سریع و کارآمد بسیاری از تماس‌های دریافتی، این ویژگی اجازه می‌دهد تماس‌های دریافتی به طور یکنواخت در گروه‌های داخلی توزیع شود. اگر همه ایستگاه‌های گروه UCD مشغول باشند، سیستم پیامی را برای تماس‌گیرنده پخش می‌کند – مانند یک پذیرش اگر هنوز گروه UCD مشغول باقی بماند، تماس را می توان به یک DISA ثانویه ارسال کرد. این به ویژه برای دفتری مفید است که در آن تماس های زیادی به یک گروه می رسد و تنها یک نفر برای تماس وجود دارد (ویژگی صف بندی)

انتقال تماس

(مشغول / بدون پاسخ / دنبال من / به خارج) تماس های دریافتی، اینترکام و انتقال داده شده به داخلی شما می توانند زمانی که با تلفن هستید یا دور از میز خود هستید به مقصد دیگری هدایت شوند. تماس‌ها را می‌توان به یک شماره از پیش برنامه‌ریزی‌شده، مانند صندوق پستی، تلفن دیگر، یا حتی خارج از ساختمان اداری‌تان هدایت کرد که کارایی و خدمات کلی مشتریان را بهبود می‌بخشد. “من را دنبال کنید” برنامه نویسی به شما امکان می دهد از راه دور انتقال تماس را از تلفن دیگری در دفتر خود تنظیم کنید (مثلاً اتاق جلسه)، بنابراین تماس های داخلی شما زمانی که از میز خود دور هستید به شما می رسد.

حالت روز / شب

این سیستم روز/شب را فراهم می کند. و ویژگی های حالت ناهار که می توانند برای تغییر عملکرد سیستم بر اساس زمان روز استفاده شوند. برای مثال، می‌توانید تعیین کنید که کدام تلفن‌ها برای تماس‌های ورودی بعد از ساعت‌ها زنگ می‌زنند یا از تماس‌های خروجی در شب جلوگیری کنید.

درب، دربازکن و زنگ در (کارت اختیاری مورد نیاز است)

در پاناسونیک KX-TEM 824 حداکثر 4 تلفن در را می توان به سیستم متصل کرد. هنگامی که یک بازدیدکننده دکمه تلفن در را فشار می دهد، تلفن داخلی از پیش تعیین شده زنگ می زند و کاربر داخلی می تواند برای صحبت با بازدیدکننده به تماس پاسخ دهد. زنگ های استاندارد نیز می توانند به سیستم متصل شوند تا تماس های تلفن در را با صدای زنگ آشنا نشان دهند. تماس های با تلفن در را می توان با زنگ زدن، با زنگ در یا هر دو نشان داد. اگر یک درب بازکن اختیاری متصل باشد، کاربر داخلی حتی می‌تواند در را باز کند و به بازدیدکننده اجازه ورود دهد.
سیستم سانترال Panasonic KX-tEM 824 به کاربر داخلی اجازه می‌دهد تا زمانی که داخلی فراخوانی شده مشغول است یا به تماس پاسخ نمی‌دهد، پسوند فراخوانده شده را از پیامی که منتظر است مطلع کند. با فشار دادن دکمه روشن MESSAGE تلفن اختصاصی می توانید به طور خودکار با طرف تماس گرفته شده تماس بگیرید.

اطلاعات تماس با ما
تلفن : 02191010136
موبایل : 09125433420 
آدرس : تهران ، خیابان پیروزی ، خیابان جعفر نژاد ، کوچه جهانشاهی ، پلاک 35

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت گسترش انفورماتیک پارس فیبر می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح