دستگاه اپراتور گویا پاناسونیک TVM50

یکی از مهم ترین مسائلی که مشتری در انتخاب شرکت برای خرید محصول به آن توجه می کند، روش و همچنین نحوه پاسخگویی به تماس ها است و از این رو حضور فرد یا سامانه ای با قابلیت پاسخ گویی بسیار مطلوب است و یکی از اولویت های هر شرکتی محسوب می شود.
برای نصب سانترال دستگاه اپراتور گویا پاناسونیک TVM50 با ما تماس بگیرید .

 به همین دلیل در شرکت‌هایی که بیش از یک خط شهری متفاوت و تعداد کاربران زیادی دارند (مشترکان سوئیچ‌بورد) وجود سیستم یا سرویس منشی تلفنی مناسب کاملاً چشمگیر است. به همین منظور پاناسونیک این سرویس را برای دستگاه هایی با دو مدل مختلف (مدل KX-TVM50 برای شرکت های کوچک و متوسط و مدل KX-TVM200 برای شرکت های بزرگ) ارائه کرده است. هر گروه یا سازمانی.

بررسی دستگاه

دستگاه KX-TVM50 از قابلیت های بسیار بالایی در سازماندهی تماس ها برخوردار است، به گونه ای که مراحلی که نیاز به انواع محیط ها دارد در نظر گرفته می شود، از لحظه ای که فرد (اپراتور) تماس را برقرار کرده و می خواهد آن را برقرار کند، امکان پیاده سازی وجود دارد. و آن را اجرا کنید. ساختارهای مختلفی وجود دارد. ابتدا باید نیازها بررسی شود و سپس برنامه مورد نظر اجرا شود. مثلاً KX-TVM50 هم همینطور است. به عبارت دیگر، در صورت دریافت تماس، تمامی خطوط مرکز را فعال و شناسایی می کند و پیام Disa (راهنمای صوتی روایت شده) و همچنین ویژگی هایی مانند صف انتظار، اتصال به سیستم منشی تلفنی و اشغال داخلی را پخش می کند. اطلاع. و غیره. در مقایسه با سرویس دیزا و کارت اپراتور گویا پیشرفتی بسیار چشمگیر و چشمگیر برای کاربران محسوب می شود. اما در مقایسه با کارت Disa و توانایی پاسخگویی به 12 تماس در دقیقه که با قرار دادن خود دستگاه مرکزی فعال می شود، قدرت KX-TVM50 کمی ناامید کننده است، اما با دیدن سایر قابلیت های این سیستم می توان آن را به عنوان نیرویی در زمینه فراخوانی، مدیریت و کنترل.
از ویژگی های این سیستم می توان به تعریف 64 صندوق پستی مجزا برای کاربران مختلف و ضبط پیام ها به مدت حداکثر 4 ساعت اشاره کرد که این محصول را برای شرکت های کوچک و متوسط مناسب می کند. همچنین لازم به ذکر است که این سیستم قابلیت اتصال به تمامی دستگاه های مرکزی پاناسونیک با هر ظرفیتی را دارد.

اطلاعات تماس با ما
تلفن : 02191010136
موبایل : 09125433420 
آدرس : تهران ، خیابان پیروزی ، خیابان جعفر نژاد ، کوچه جهانشاهی ، پلاک 35

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت گسترش انفورماتیک پارس فیبر می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح